Томас Мюллер

Томас Мюллер Фото:: Getty Images

Форвард «Баварії» і збірної Німеччини Томас Мюллер провів сотий матч за Бундестім. 29-річний нападник з'явився на полі на 67-й хвилині матчу Ліги Націй з Нідерландами, замінивши Сержа Гнабрі. Матч в підсумку завершився нічиєю - 2:2.

Відзначимо, що Томас Мюллер - 15-й футболіст в історії збірної Німеччини, який досяг позначки в 100 матчів. У топ-3 Бундестім по зіграним матчам входять: Лукас Подольскі (130), Мирослав Клозе (137) і Лотар Маттеус (150).

За збірну Німеччини Мюллер дебютував в 2010-му році і з тих пір забив 38 м'ячів і віддав 36 результативних передач. У складі збірної Німеччини форвард виграв Чемпіонат Світу 2014.

Відзначимо, що збірна Німеччини вилетіла в дивізіон B Ліги Націй. Команда Лева не виграла жодного матчу.

Нагадаємо, що збірна Німеччини упустила перемогу над Нідерландами. Бундестім вигравав у команди Кумана до 85-ї хвилини з рахунком 2:0.

До слова, збірна Німеччини може опинитися в одному кошику посіву з Україною в кваліфікації ЄВРО-2020 в разі, якщо Польща не програє Португалії.

Більше новин - у свіжому випуску «Футбол NEWS»!

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv