Вірджил Ван Дейк

Вірджил Ван Дейк Фото:: Getty Images

Вірджіл ван Дейк вчора став справжнім героєм поєдинку в Гельзенкірхені. Захисник збірної Нідерландів забив гол, який приніс його команді нічию в матчі з Німеччиною, при тому, що до 85-й хвилині «помаранчеві» поступалися з рахунком 0: 2. Цей результат дозволив Нідерландам кваліфікуватися до фінальної частини Ліги Націй, де їх суперниками стануть збірні Португалії, Англії та Швейцарії.

Втім, Вірджіл ван Дейк показав, що у нього не тільки бомбардирський талант, але ще і велике серце. Після фінального свистка трапився епізод, який це наочно показав. Ван Дейк після фінального свистка обійняв головного арбітра матчу Овідіу Хацегана.

- Він був розбитий, стояв на поле в сльозах, тому що тільки що дізнався про смерть своєї мами. Я побажав йому бути сильним і сказав, що він відмінно відсудив матч. Це маленька річ, але я сподіваюся, це йому допомогло.

Нагадаємо, що збірна Німеччини упустила перемогу над Нідерландами. Бундестім вигравав у команди Кумана до 85-ї хвилини з рахунком 2:0.

Відзначимо, що кількома днями раніше Нідерланди обіграли збірну Франції. Ця перемога допомогла в результаті обійти французів в таблиці Ліги Націй.

До слова, стали відомі всі учасники фінального турніру Ліги Націй.

Більше новин - у свіжому випуску «Футбол NEWS»!

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv