Давид Хочолава

Давид Хочолава Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

Захисник «Шахтаря» Давид Хочолава прокоментував перемогу над «Гоффенгаймом».

- Ми перед матчем говорили і тренер нас налаштовував на те, що потрібно перемагати. Нам це потрібно було доводити з перших хвилин. Думаю, у нас це вийшло. Але потім ми знову пропустили два голи. Ми багато пропускаємо в Лізі чемпіонів і це прикро. Хотів би подякувати всій команді за те, що ми дотиснули суперника в кінцівці. 95 хвилин ми не зупинялася і, думаю, уболівальникам сподобалася ця гра.

Швидко пропустили через нової тактики? Ні, я думаю, що нова тактика сьогодні дуже добре спрацювала. У багатьох моментах ми перекривали зони і вони просто за спину били м'ячі.

Що пішло не так, коли сталося видалення? Їм нічого було втрачати, Вони не зупинилися, не сіли. У них тактика не змінилася 4-5 чоловік постійно грали в атаку, їм потрібна була перемога.

Відкритий футбол приніс успіх «Шахтарю»? Так, була хоробрість. Намагалися виходити з захисту через пас, в якомусь сенсі ризикували. Думаю, багато перед грою подивившись наш склад і тактику вирішили, що ми будемо грати від оборони. Але насправді, це був дуже вдалий хід для виходу в контратаки і виграшу центру поля.

Все в руках «Шахтаря»? Думаю так. Потрібно виходити і вигравати в останньому турі.

Згадаймо, як розвивалися події в матчі «Гоффенгайм» - «Шахтар». «Гірники» виривають неймовірну перемогу.

Відзначимо, що матч «Ворскла» - «Арсенал» був перенесений до Києва. УЄФА прийняв таке рішення через введення воєнного стану в Україні.

До слова, «Шахтар» на вихідних зіграв внічию з ФК «Львів».

Долучайся до телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv