Київське «Динамо» в 17-му турі прем'єр-ліги вдома обіграло «Чорноморець» - 2: 0. Рахунок відкрив Віктор Циганков. Шапаренко заробив пенальті, а капітан киян реалізував його на 21-й хвилині матчу.

У другому таймі Грачов зіграв рукою у власному штрафному, і арбітр вказав на одинадцять метрів. Бесєдін з точки не схибив.

«Динамо» - «Чорноморець» 2:0

Голи: 1:0 - 21, пенальті Циганков, 2:0 - 61, пенальті Бесєдін.

«Динамо» - Бойко, Шабанов, Бурда, Сідклей (Бесєдін, 46), Кендзьора, Шепелев, Че-Че (Сидорчук, 61), Шапаренко (Дуелунд, 81), Вербич, Циганков, Миколенко.

«Чорноморець» - Кожухар, Трубочкін (Татарка, 80), Міщенко, Грачов, Норенков, Чорний, Бабенко, Мусолітін (Хамелюк, 90), Рижук, Коваль, Семенів.

Попередження: Норенков (52), Грачов (60), Семенів (70), Бесєдін (71), Сидорчук (78), Мусолітін (80), Шабанов (81), Коваль (82), Циганков (87).

Youtube-канал «Шахтаря» в топ-25 серед футбольних клубів. На цей раз в рейтинг потрапило і київське «Динамо».

Також додамо, що гравця «Чорноморця» спіймали на допінгу. Молодий гравець «Чорноморця» потрапив в неприємну історію.

Експерт програми «Великий футбол» Віктор Вацко - про матч Ліги Європи «Астана» - «Динамо».

Більше новин - у свіжому випуску «Футбол NEWS»!

Долучайся до телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv