Жозе Моуріньо

Жозе Моуріньо Фото:: Getty Images

У матчі 15-го туру англійської Прем'єр-ліги «Манчестер Юнайтед» приймав лондонський «Арсенал». Зустріч команд відбулася на стадіоні «Олд Траффорд» в Манчестері і завершилася з рахунком 2: 2.

На 26-й хвилині рахунок відкрив захисник «Арсеналу» Шкодран Мустафі. Через 4 хвилини нападник манкуніанців Антоні Марсьяль відправив у ворота гостей м'яч у відповідь. В середині другого тайму гостям знову вдалося вийти вперед у рахунку - гол забив форвард Олександр Ляказетт. Другий м'яч «Манчестер Юнайтед» на свій рахунок записав півзахисник Джессі Лингард.

«Манчестер Юнайтед» набрав 23 очки і піднявся на 8-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії. Лондонський «Арсенал» (31) - на 5-му місці в таблиці англійської Прем'єр-ліги.

Ман Юнайтед - Арсенал 2:2

Голи: 0:1 - 26 Мустафі, 1:1 - 30 Марсьяль, 1: 2 - 68 Ляказетт, 2:2 - 69 Лингард.

«Манчестер Юнайтед» - Де Хеа, Смоллінг, Рохо (Феллайні, 72), Дарміан, Байї, Лингард (Погба, 75), Матіч, Марсьяль (Лукаку, 63), Еррера, Діогу Далот, Решфорд.

«Арсенал» - Лено, Мустафі, Холдинг (Ліхтштайнер, 36), Сеад Колашинаць, Папастатопулос, Ремзі (Мхітарян, 46), Торрейра, Івобі (Ляказетт, 65), Гендузі, Бельерін, Обамеянг.

Попередження: Мустафі (37), Рохо (38), Лингард (40), Бельерін (41), Матіч (42), Торрейра (86).

«Ман Юнайтед» виділить Моуріньо величезну суму на підсилення складу. Жозе зможе купити, кого захоче.

Крім того, Неймар натякнув на перехід в клуб з АПЛ. Бразилець не проти зіграти в Англії.

До речі, Клопп оштрафований за свою поведінку в останньому матчі АПЛ.

Більше новин - у свіжому випуску «Футбол NEWS»!

Долучайся до телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_t