Клубный Чемпионат Мира

Клубный Чемпионат Мира Фото:: Офіційний сайт ФІФА

Після того як «Рівер Плейт» обіграв «Бока Хуніорс» у фіналі Кубка Лібертадорес 5:3 за сумою двох матчів стали відомі всі учасники клубного Чемпіонату Світу.

Раніше перемогами в континентальних клубних змаганнях право на участь в турнірі собі завоювали іспанський «Реал» (УЄФА), японська «Касіма Антлерс» (АФК), туніський «Есперанс» (КАФ), мексиканська «Гвадалахара» (КОНКАКАФ), новозеландський «Тім Веллінгтон» (ОФК). Крім того на ЧС зіграє «Аль-Айн» з ОАЕ, як представник країни-господарки турніру.

Клубний Чемпіонат Світу почнеться 12-го грудня матчем попереднього раунду між «Тім Веллінгтон» і «Аль-Айном». З 1\4 фіналу в боротьбу вступлять «Касіма Антлерс», «Есперанс» і «Гвадалахара». «Рівер Плейт» і «Реал» почнуть виступ з півфіналів. Фінал відбудеться 22-го грудня.

Нагадаємо, що напередодні «Рівер Плейт» в драматичному матчі обіграв «Бока Хуніорс» у фіналі Копа Лібертадорес. Матч двічі переносили, а пройшов він у Мадриді.

Відзначимо, що «Реал» здобув право грати на клубному Чемпіонаті Світу ще в травні, обігравши «Ліверпуль» в Києві. «Реал» в попередні два роки вигравав і Лігу чемпіонів і клубний Чемпіонат Світу.

До слова, ФІФА може провести міні-ЧС.

Більше новин - у свіжому випуску «Футбол NEWS»!

Долучайся до телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv