Шальке

Шальке

«Шальке» матчем з московським «Локомотивом» завершував груповий етап Ліги чемпіонів. Для гельзенкірхенців цей матч вже нічого не вирішував - вони за підсумками п'яти турів гарантували собі друге місце в групі. У свою чергу «Локомотиву» для виходу в плей-офф Ліги Європи потрібна була тільки перемога.

У стартовому складі «Шальке», як і в попередніх чотирьох матчах в Лізі чемпіонів, з'явився Євген Коноплянка. Вирішальний гол був забитий на 90+1 хвилині матчу, відзначився Шепф - 1:0.

«Шальке» - «Локомотив» 1:0
Гол:
Шепф 90 + 1
«Шальке»: Ферманн, Мендільо (Баба 16), Настасіч, Налдо, Шепф, Сердар, Голлер (Аріта 59), Маскарель, Стамбулі, Коноплянка, Тойхерт (Кутуджу 72)
«Локомотив»: Гільєрме, Рибусь, Хеведес, Квірквелія, Баринов, А.Міранчук, Крихов'як, Ігнатьєв, Денисов, Фарфан (Смолов 80), Едер (А.Міранчук 46)
Попереджені: Сердар 27, Голлер 45 + 3, Стамбулі 87 - Денисов 45 + 1, Хеведес 65, Фарфан 80

Нагадаємо, тренер «Шальке» сказав, що у нього немає претензій до Коноплянки. Проте, в цьому сезоні Євген зіграв в Бундеслізі всього 310 хвилин.

Відзначимо, що Коноплянка вийшов на заміну в матчі з дортмундською «Боруссією». «Шальке» поступився в дербі.

За онлайн-трансляцією матчу «Ліверпуль» - «Наполі» слідкуйте на нашому сайті.

Долучайся до телеканалів  «Футбол 1»/«Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv