Еден Азар

Еден Азар Фото:: Getty Images

У 19-му турі англійської Прем'єр-ліги «Уотфорд» мінімально поступився «Челсі» з рахунком 2:1.

На першій компенсованій хвилині першого тайму півзахисник лондонської команди Еден Азар відкрив рахунок в матчі. Для бельгійського футболіста цей гол став 100-м за «Челсі» в матчах всіх турнірів.

Таким чином, Азар став десятим гравцем в історії клубу, який перевершив позначку в 100 забитих м'ячів у складі команди у зустрічах всіх турнірів.

Лідером за кількістю голів в історії «Челсі» є Френк Лемпард, у нього на рахунку 211 голів.

Відзначимо, що «Челсі» програв у минулому турі АПЛ. Лондонці продовжують боротьбу за місце в топ-4.

Нагадаємо, що провідний захисник може покинути «Челсі». Виною всьому політика клубу по відношенню до вікових гравців.

До слова, Саррі хоче запросити психолога в «Челсі».

Більше новин - у свіжому випуску «Футбол NEWS»!

Долучайся до телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv