Аарон Ремзі

Аарон Ремзі Фото:: Getty Images

Програму 21-го туру англійської Прем'єр-ліги продовжували матчем «Арсенал» - «Фулгем».

На 25-ій хвилині Граніт Джака відкрив рахунок в матчі. Івобі виконав відмінний закид у штрафну на Джаку, а Граніт другим дотиком пробив кіпера «Фулгема» - 1:0.

Рівно через 30 хвилин гри голом відзначився Ляказетт. Француз скористався відмінним пасом від Колашинаца і подвоїв перевагу своєї команди - 2:0.

На 69-й хвилині «дачники» скористалися помилками суперника в центрі поля і скоротили перевагу. Автор голу - Камара.

Однак, на 79-ій хвилині Аарон Ремзі зняв всі питання, щодо переможця матчу, добивши м'яч у ворота після невдалої спроби Обамеянга - 3:1.

Остаточно добив «дачників» Обамеянг на 83-ій хвилині - 4:1.

«Арсенал» наближається до «Челсі» на відстань двох балів, проте, у підопічних Сарри на одну гру менше. У «Фулгема» все погано, команда залишається на передостанньому місці.

У наступному турі «Арсенал» вирушить у гості до «Вест Гему» Ярломенко, а «Фулгем» до «Бернлі».

Арсенал» - «Фулгем» 4:1
Голи: Джака, 25, Ляказетт, 55, Ремсі, 79, Обамеянг, 83 - Камара, 69

«Арсенал»: Лено - Папастатопулос, Косельні, Мустафі (Торрейра, 46) - Мейтленд-Найлз, Гендузі, Джака, Колашинаць - Івобі (Сака, 83), Обамеянг - Ляказетт (Ремсі, 75)

«Фулгем»: Ріко - Одоі, Ле Маршан, Рим - Крісті (Фосу-Менса, 56), Керні, Сіссе (Сері, 61), Брайан - Шюррле (Камара, 61), Мітровіч, Сессеньон

Попередження: Фосу-Менса

Відзначимо, що з відеооглядом поєдинку «Ліверпуль» - «Арсенал» ви можете ознайомитися за посиланням. Мерсисайдці впевнено лідирують в АПЛ.

Нагадаємо, що в минулому турі «Арсенал» втратив очки з «Брайтоном». Лондонці йдуть п'ятими в АПЛ.

До слова, екс-капітан «Челсі» може перейти в «Арсенал».