МЮ - Рединг

МЮ - Рединг Фото:: Getty Images

Третій раунд кубка Англії продовжився матчем «Манчестер Юнайтед» - «Редінг».

На 22-ій хвилині арбітр поставив пенальті в ворота гостей за фол проти Хуана Мати. Сам потерпілий і реалізував «вирок», потужним ударом відправив м'яч у нижній кут воріт - 1:0.

У самій кінцівці першого тайму Ромелу Лукаку подвоїв перевагу господарів, забивши в порожні ворота суперника після передачі Алексіса Санчеса - 2:0.

У другому таймі команди голами не зазначалися. Остаточний рахунок матчу - 2:0.

«Манчестер Юнайтед» - «Редінг» 2:0

Голи: Мата, 22 (з пенальті), Лукаку, 45 + 4.

«Манчестер Юнайтед»: Ромеро - Далот, Дарміан, Джонс, Янг - МакТоміней, Фред (Феллаїні, 62), Перейра - Мата (Чонг, 61), Лукаку, Санчес (Рашфорд, 64).

«Редінг»: Яааккола - Йадом, Ілорі (Алуко, 46), Мур, Річардс - Келлі, Ріномота - Харріотт (Мейте, 76), Свіфт, Маклірі (Берроу, 60) - Лоадер.

Попередження: Чонг - Йадом.

В останньому турі АПЛ «Манчестер Юнайтед» впорався з «Ньюкаслом». Манкуніанці здобули четверту перемогу поспіль.

До речі, легенда МЮ може зайняти пост спортивного директора клубу. Після Сульшера в МЮ може повернутися легендарний голкіпер.

Нагадаємо, що Сульшер розповів про візит Фергюсона на базу МЮ. Знаменитий шотландський тренер пильно стежить за колишньою командою.

Дивіться відеоогляд матчу 21-го туру англійської Прем'єр-ліги між МЮ і «Ньюкаслом»!

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv