Уіллок

Уіллок Фото:: Getty Images

У третьому раунді Кубка Англії лондонський «Арсенал» відправився в гості до «Блекпула».

«Арсенал» з перших хвилин почав масовані атаки на ворота суперника і на 11-ій хвилині це принесло результат. Юний вихованець академії «Арсеналу» Джо Уіллок відзначився взяттям воріт. Він опинився першим на м'ячі і відправив його в сітку після того, як Ремзі влучив у стійку - 0:1

На 37-й хвилині Уіллок оформив дубль. Після прострілу Дженкинсона і рикошету від захисника, Джо направив м'яч в ворота - 0:2.

Крапку в матчі поставив Івобі на 82-й хвилині, добивши м'яч у ворота після сейву голкіпера господарів Мафумбі.

«Арсенал» спокійно проходить «Блекпул» і відправляється в 4-й раунд Кубка Англії.

«Блекпул» - «Арсенал» 0:3
Голи: Уіллок, 11, 37, Івобі, 82

«Блекпул»: Ховард (Мафумбі, 69) - Ноттінгем, Деніелс, О'Коннор - Фіні, Спірінг, Гай, Бола - Тейлор (Прітчард, 62), Делфунесо, Гнандуйе (Девіс, 83)

«Арсенал»: Чех - Ліхтштайнер, Папастатопулос, Дженкинсон, Колашинаць (Часу, 83) - Уіллок, Ельнені - Мейтленд-Найлз, Ремсі, Івобі (Сака, 86) - Нкетіа (Ляказетт, 64)

Попередження: Колашинаць

Нагадаємо, що «Арсенал» розгромив «Фулгем» у 21-му турі АПЛ. Лондонці на три очки відстають від топ-4.

Відзначимо, що туром раніше «Арсенал» зазнав нищівної поразки від «Ліверпуля». Фірміно оформив хет-трик.

До речі, «Арсенал» в числі претендентів на гравця «Кальярі».

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv