Ман Сити - Ротерхэм

Ман Сити - Ротерхэм Фото:: Getty Images

В рамках 3-го раунду Кубка Англії представник Чемпіоншипа «Ротергем» навідався в гості до «Ман Сіті».

Вже на 12-ій хвилині Рахім Стерлінг відкрив рахунок в матчі після відмінної передачі Кевіна Де Брюйне - 1:0

У кінцівці тайму «городяни» вирішили результат протистояння, забивши супернику ще двічі. Спочатку Філ Фоден проштовхнув м'яч у ворота після передачі Ілкая Гюндогана - 2:0. Потім, автогол на свій рахунок записав оборонець «Ротергема» Семи Аджайє - 3:0

На 53-ій хвилині свій м'яч забив Габі Жезус після передачі Рахіма Стерлінга - 4:0.

Зовсім непристойним рахунок зробили м'ячі Ілкая Гюндогана, Ніколас Отаменді і Лероя Сані в кінцівці зустрічі.

Остаточний рахунок матчу - 7:0.

Відзначимо, що українець Олександр Зінченко провів весь матч на полі, але результативними діями не відзначився.

«Городяни» не зазнали опору суперника і впевнено крокують до наступного раунду змагання.

«Манчестер Сіті» - «Ротергем» 7:0

Голи: Стерлінг, 12, Фоден, 43, Аджайє, 45 + 1 (в свої ворота), Жезус, 53, Марез, 73, Отаменді, 78, Сане, 86.

«Манчестер Сіті»: Едерсон - Уокер, Стоунз (Данило, 76), Отаменді, Зінченко - Гюндоган, Фоден, Де Брюйне (Сендлер, 67) - Марез, Жезус, Стерлінг (Сане, 57).

«Ротергем»: родокі - Вінер (Вуд, 89), Метток, Волкс, Аджайє, Форді, Тейлор (Раггетт, 75), Робертсон, Вільямс (Палмер, 90), Сміт, Вайлс.

Попередження: Стерлінг - Вайлс.

Нагадаємо, агент Зінченко прояснив його майбутнє в «Ман Сіті». Українець потрібен клубу.

До речі, «Ман Сіті» має намір підписати конкурента для Зінченко. Клуб бачить в футболіста перспективу.

Відзначимо, що Гвардіола розповів про незамінний гравця для «Ман Сіті». Футболіст знову яскраво проявив себе у важливому матчі.

Додамо, що в суперматчі претендентів на титул «Ман Сіті» обіграв «Ліверпуль».

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv