Філіппе Коутіньо

Філіппе Коутіньо Фото:: Getty Images

Пара «Леванте» - «Барселона» останньою вступила в боротьбу за путівку до чвертьфіналу Кубка Іспанії. У першому матчі каталонці гостювали в Валенсії. Ернесто Вальверде дозволили собі експерименти зі складом, виставивши в основі резервістів і дуже швидко поплатився за це. Вже до 18-й хвилині «Леванте» вів у два м'ячі після влучних ударів Кабако і Борхb Майораля. Рахунок 2:0 тримався до останніх хвилин матчу, але каталонцям вдалося відіграти один м'яч зусиллями Коутіньо, який реалізував пенальті. Все вирішиться на «Камп Ноу».

«Леванте» - «Барселона» 2:1
Голи:
Кабако, 4, Майораля, 18 - Коутіньйо, 85 (пен.)
«Леванте»: Фернандес, Чема (Хасон, 69), Постіго, Кабако, М.Коке, Кампанья, Прчіч, Рочіна (Дюкуре, 75), Майораля, Симон, Боатенг (Моралес, 62)
«Барселона»: Сіллессен, Брандаріс (Ленгле, 58), Семеду, Мурільо, Міранда (Роберто, 46), Ален, Бускетс, Відаль, Коутіньо, Дембеле, Малком (Суарес, 67)
Попереджені: Прчіч, 41, Кабако, 49, Майораля, 90 + 3 - Мурільо, 22, Ален, 39, Брандаріс, 43, Бускетс, 74

Нагадаємо, Деніс Суарес, незадоволений малою кількістю ігрової практики в «Барселоні», може перейти в «Арсенал». Лондонський клуб готовий скористатися скрутним становищем футболіста в стані «блаугранас» і надати ігрову практику.

До слова, «Барселона» готова викласти шалені гроші за лідера «Наполі». «Блаугранас» готові розщедритися.

Відзначимо, «Барселона» націлилася на чемпіона світу.

Дивіться відеоогляд матчу 21-го туру англійської Прем'єр-ліги «Манчестер Сіті» - «Ліверпуль»!

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv