Клопп

Клопп Фото:: Getty Images

У 23 турі лідер чемпіонату приймав на домашній арені «Кристал Пелас», який йде на 14-му місці.

Перший тайм залишився за підопічними колишнього тренера «червоних» Роя Ходжсона. Таунсенд пробив Аліссон і встановив рахунок на табло - 0:1.

Перерва пішла на користь червоним, які відразу після свистка активно пішли в атаку. На 46-ій хвилині Салах зрівняв рахунок. Єгиптянин скористався відскоком м'яча після удару ван Дейка і красиво переграв Спероні - 1:1.

Лише через сім хвилин Фірміно вивів «червоних» уперед, вразивши дальній кут воріт Спероні - 2:1.

Однак гості не опустили рук і зуміли зрівняти рахунок. На 65-ій хвилині Томкинс вистрибнув вище всіх після подачі з кута поля і переправив м'яч у ворота - 2:2.

Рівно через десять хвилин «Ліверпуль» вийшов вперед після дикої помилки Спероні. Салах виявився першим на м'ячі і переправив його у порожні ворота - 3:2.

У кінцівці матчу мерсисайдці забили ще зусиллями Мане - 4:2.

Крапку в цьому божевільному протистоянні поставив Майер, встановивши остаточний рахунок на табло - 4:3.

Неймовірне шоу на «Енфілді» закінчилося за підопічними Клоппа.

«Ліверпуль» - «Кристал Пелас» 4:3
Голи: Салах, 46, 75, Фірміно, 53, Мане (90 + 3) - Таунсенд, 34, Томкинс, 65, Майер, 90 + 5

«Ліверпуль»: Аліссон - Мілнер, Матіп, ван Дейк, Робертсон - Хендерсон, Фабіньо (Лаллана, 87) - Мане, Фірміно, Кейта (Шакірі, 72) - Салах (Камашев, 90 + 4)

«Крістал Пелас»: Спероні - Ван-Біссака, Томкинс, Сако, ван Аанхолт - Куяте (Шлупп, 76), Мілівоєвіч, Макартур (Майер, 81) - Таунсенд, Айю (Уікем, 81), заа

Попередження: Мілнер - Айю

Вилучення: Мілнер, 89 (друга жовта картка)

Нагадаємо, раніше Юрген Клопп розповів про одну з найбільших помилок у своїй кар'єрі. Під час роботи в дортмундської «Боруссії» фахівець відмовився від трансферу Садіо Мане, про що дуже шкодує і до сьогодні.

Відзначимо, що Аліссон завжди захоплювала історія «Ліверпуля». Голкіпер зізнався, чому перейшов саме в цей клуб.

До слова, Трент Александер-Арнольд пропустить близько місяця через травму коліна.

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv