Унаї Емері

Унаї Емері Фото:: Getty Images

Центральним протистоянням всього туру АПЛ стало лондонське дербі між «Арсеналом» і «Челсі».

Господарі поля почали без розкачки і вже в перші десять хвилин створили кілька небезпечних моментів для того, щоб відкрити рахунок в матчі. Однак, вже до 14-ій хвилині «каноніри» реалізували свою перевагу. Ляказетт отримав передачу від Бельеріна на куті штрафного, накрутив кілька захисників і сильно пробив в ближній кут воріт - 1:0!

Вже до 30-й хвилині «пенсіонери» програвали в два м'ячі. У взятті воріт взяли участь центральні захисники «канонірів». Косельні відправив м'яч у сітку ударом плечем після подачі Папастатопулоса - 2:0!

«Челсі» не зміг відіграти навіть один м'яч і справедливо поступився на «Емірейтс».

Таким чином, «Арсенал» зрівнявся за очками з «Манчестер Юнайтед» і відстає від першої «четвірки» всього на два бали.

У наступному турі «Арсенал» прийме «Кардіфф», а «Челсі» відправиться в гості до «Борнмута».

«Арсенал» - «Челсі» 2:0
Голи: Ляказетт, 14, Косельні, 39

«Арсенал»: Лено - Бельерін (Ельнені, 72), Папастатопулос, Косельні, Сеад Колашинаць - Торрейра, Джака, Гендузі - Ремсі (Мейтленд-Найлз, 67), Обамеянг - Ляказетт (Івобі, 68)

«Челсі»: Аррісабалага - Аспілікуета, Рюдігер, Давид Луїс, Алонсо - Канте, Жоржина, Ковачич (Барклі, 63) - Педро (Хадсон-Одоі, 80), Азар, Вілліан (Жиру, 68)

Попередження: Давид Луїс, Барклі

Нагадаємо, що Ігуаїн подав прохання від трансфер. Гравець хоче знову виступати під керівництвом Мауріціо Саррі.

Відзначимо, що у Саррі і керівництва «Челсі» намітився конфлікт. Тренер незадоволений тим, що він не впливає на трансфери в клубі.

До слова, Гаттузо сказав, що готовий до відходу Ігуаїна.

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv