23 тур АПЛ стартував матчем «Вулвергемптон» - «Лестер».

Вже на старті поєдинку гості зуміли забити двічі. Зусиллями Жота і Беннетта до 13-й хвилини рахунок став 2:0.

На старті другої половини зустрічі історія повторилася, тільки цього разу двічі відзначилися гості. Спочатку Грей скоротив відставання своєї команди, а потім автогол капітана «вовків» Коаді зробив рахунок 2:2.

На 64-ій хвилині Жота записав на свій рахунок дубль - 3:2.

Розв'язка матчу відбулася в кінцівці. Спочатку Морган зрівняв рахунок на 87-ій хвилині - 3:3. А перемогу господарям приніс герой зустрічі - Діогу Жота. Португалець реалізував свій момент, холоднокровно розстрілявши ворота Шмейхемя - 4:3.

«Вулвергемптон» - «Лестер» 4:3

Голи: Жота, 4, 64, 90 + 3, Беннетт, 12 - Грей, 47, Коад, 51, автогол, Морган, 87.

«Вулверхемптон»: Патрісіу, Беннетт, Коад, Хонні, Вінагре (Доерті, 73), Моутіньо (Гіббс-Уайт, 81), Саісс, Дендонкер, Невеш, Жота, Хіменес.

«Лестер»: Шмейхель, Сімпсон (Іхеаначо, 83), Морган, Магуайр (Еванс, 48), Перейра, Чілвелл, Менді, Ндіді, Грей, Барнс (Медісон, 73), Варди.

Попередження: Беннетт, Жота, Хонні - Менді, Перейра, Ндіді.

Нагадаємо, що Ігуаїн подав прохання від трансфер. Гравець хоче знову виступати під керівництвом Мауріціо Саррі.

Відзначимо, що у Саррі і керівництва «Челсі» намітився конфлікт. Тренер незадоволений тим, що він не впливає на трансфери в клубі.

До слова, Гаттузо сказав, що готовий до відходу Ігуаїна.

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv