Рахім Стерлінг

Рахім Стерлінг Фото:: Getty Images

«Манчестер Сіті», який йде на другому місці чемпіонату Англії, приїхав в гості до «Хаддерсфілда», який знаходиться на дні турнірної таблиці.

Підопічні Хосепа Гвардіоли здобули легку і цілком заслужену перемогу.

На 18-ій хвилині крайній захисник «городян» Даніло відкрив рахунок в матчі. До слова, цей м'яч став сотим для «Манчестер Сіті» у всіх турнірах в поточному сезоні.

На старті другої половини зустрічі два голи «городян» визначили результат матчу. Протягом двох хвилин точні постріли Стерлінга і Сане встановили остаточний рахунок на табло - 0:3!

«Манчестер Сіті» продовжує чемпіонську гонку за «Ліверпулем», відстаючи від команди Клоппа на чотири бали. «Хаддерсфілд» виглядає приречено, команда на самому дні турнірної таблиці.

«Хаддерсфілд» - «Манчестер Сіті» 0:3

Голи: Даніло, 18, Стерлінг, 54, Сане, 56

«Хаддерсфілд»: Лоссль, Леве, Конголо, Шиндлер, Сміт, Бакуна (Прітчард, 64), Хогг, Панчеон, Діакабі (Муньє, 59), Мбенза, Качунга

«Манчестер Сіті»: Мораес, Емерік Ляпорт, Данило, Отаменді, Уокер, Сане (Сілва, 72), Гюндоган (Делфі, 80), Фернандіньо (Сільва, 59), Де Брюйне, Стерлінг, Агуеро

Попереджені: Бакуна, 30, Хогг, 43 - Уокер, 27, Фернандіньо, 50

Нагадаємо, що Зінченко забив перший гол за «Ман Сіті». Клуб оригінально привітав українця.

Відзначимо, «Манчестер Сіті» готовий зробити щедру пропозицію «Наполі». «Містяни» зацікавлені в придбанні півзахисника неаполітанців Аллана.

До слова, Зінченко зізнався, що найбільше його здивувало в Англії.

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv