Спортинг Лиссабон

Перший трофей 2019 го року був розіграний в Португалії. Пара фіналістів склалася як там не є бойова. Лісабонський «Спортінг» зустрівся з «Порту»

Основний і додатковий час не виявив переможця - на 79-й хвилині рахунок відкрив футболіст «Порту» Фернандо Андраде дос Сантос, а на 92 хвилині «Спортинг» з пенальті рахунок зрівняв 1: 1. У серії пенальті перемогу здобув столичний клуб 3: 1.

Але, найцікавіше сталося в кінцівці другого тайму. Захисник «Спортінга» Андре Пінту отримав травму, гравця замінили на 53-й хвилині зустрічі, замість нього на полі з'явився півзахисник Радосав Петрович. Через дві хвилини після виходу на замной Петрович теж отримав травму носа.

Для «Спортинга» ця перемога стала другою в Кубку ліги. Команда піднялася на друге місце за кількістю трофеїв, лідирує «Бенфіка», у який сім титулів.

Додамо, що в послугах Факундо Феррейри зацікавлені й інші європейські клуби, зокрема - «Ганновер». Німецький клуб також вивчає можливість співпраці з аргентинцем на правах оренди.

Відзначимо, що Пластун і Яремчук дуже по-різному відзначилися в матчі Кубка Бельгії з «Остенде». Захисник був вилученний, а форвард забив гол.

До слова, Руслан Малиновський розповів, з кого бере приклад в питанні виконання штрафних.

Більше новин - у свіжому випуску Футбол NEWS!

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv