Томас Тухель

Томас Тухель Фото:: Getty Images

Головний тренер ПСЖ Томас Тухель залишився незадоволений рішенням арбітра Каріма Абеді, який не вилучив нападника «Ренна» М'Байе Ньянга за фол на захисника його команди Тіло Керере.

В середині першого тайму Ньянг грубо зіграв проти Керера, але арбітр обмежився жовтою карткою, незважаючи на перегляд повтору моменту.

«Навіщо нам потрібен VAR? Все одно рішення приймаються невірно. Який сенс використовувати відеоповтори? Це смішно», - наводить слова Тухель RMC Sport.

Незважаючи на фол, КЕРЕРА зумів продовжити зустріч і відіграв всі 90 хвилин. У цій зустрічі «ПСЖ» здобув перемогу з рахунком 4:1.

Нагадаємо, за інформацією ЗМІ, Арсен Венгер може стати частиною ПСЖ. Французький фахівець може бути призначений спортивним директором парижан.

Відзначимо, що Дібала влітку може перебратися в ПСЖ. На гравця також претендують ще два клуби.

До слова, гравець ПСЖ має намір розірвати контракт з клубом і завершити кар'єру.

Більше новин - у свіжому випуску Футбол NEWS!

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv