Кубок Азии

Кубок Азии

Збірна Катару стала другим фіналістом Кубка Азії. Національна команда розгромила ОАЕ в півфінальному матчі з рахунком 4: 0.

Перші два голи були забиті в першому таймі - відзначилися захисник Буалем Хухи і нападник Альмоез Абдулла. Під завісу зустрічі, на 80-й хвилині, рахунок до розгромного довів форвард Хассан Аль-Хаідос, а в доданий час остаточний результат зафіксував захисник Хамід Ісмаїль.

Таким чином, збірна Катару пробилася в фінал Кубка Азії. У вирішальному матчі команді зустрінеться з Японією, яка в півфіналі розгромила Іран з рахунком 3: 0. Фінал турніру відбудеться 1 лютого на стадіоні «Шейх Заєд» в Абу-Дабі (ОАЕ).

Більше новин - у свіжому випуску Футбол NEWS!

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv