У матчі 24-го туру англійської Прем'єр-ліги зустрічалися «Ньюкасл Юнайтед» і «Манчестер Сіті». Зустріч закінчилася з рахунком 2: 1.

Рахунок був відкритий вже на 1-й хвилині - «Сіті» вийшов вперед завдяки голу Серхіо Агуеро. Вже у другому таймі, на 66-й хвилині, рівновагу відновив Саломон Рондон. На 80-й хвилині пенальті реалізував Метт Рітчі, своїм ударом принісши «Ньюкаслу» три очки.

Відрив «Ман Сіті» від «Ліверпуля» продовжує складати чотири очки. При цьому мерсисайдці мають один матч в запасі. «Ліверпуль» на своєму полі прийме «Лестер».

Нагадаємо, «Ліверпуль» в божевільному матчі здолав «Кристал Пелас». Дубль на рахунку Салаха, який очолив бомбардирські перегони.

А «Манчестер Сіті» на виїзді розгромив «Хаддерсфілд». Перший м'яч став сотим для підопічних Гвардіоли з поточному сезоні у всіх турнірах.

До речі, Гвардіола назвав позицію, яка вимагає посилення в «Ман Сіті».

Більше новин - у свіжому випуску Футбол NEWS!

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv