Кубок Азии

Кубок Азии

У фінальному матчі Кубка Азії зустрічалися збірні Японії та Катару. Зустріч національних команд відбулася на стадіоні «Шейх Заєд» в Абу-Дабі і завершилась з рахунком 3:1 на користь збірної Катару.

На 12-й хвилині рахунок у матчі відкрив нападник збірної Катару Альмоез Абдулла (Алі). Другий гол у ворота японської національної команди відправив півзахисник Абдулазіз Хатем. На 69-й хвилині форвард Такуми Мінаміно забив єдиний гол збірної Японії в цій зустрічі. На 83-й хвилині головний арбітр матчу призначив пенальті у ворота японської команди, який успішно реалізував нападник Акрам Афіф.

Голи: 0:1 - 12 Алі, 0:2 - 27 Хатем, 1:2 - 69 Мінаміно, 1:3 - 83, пенальті Афіф.

Японія - Гонда, Йосіда, Томіясу, Нагатомо, Сіотані (Іто, 84), Доан, Сібасакі, Мінаміно (Інуї Такасі, 89), Харагуті (Муто, 62), Сакаї, Осако.

Катар - Аль-Шеб, Аль-Раві, Хассан, Педру Мігел, Хухи (Аль-Хаджрі, 61), Сальман, Хатем, Мадіба, Афіф, Халід (Будіаф, 74), Алі (Алаа, 90).

Попередження: Сібасакі (20), Йосіда (82), Афіф (84), Сакаї (86), Педру Мігел (90).

Більше новин - у свіжому випуску Футбол NEWS!

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv