Олександр Зінченко

Олександр Зінченко Фото:: Getty Images

Олександр Зінченко вийшов в стартовому складі Манчестер Сіті на матч з Челсі і вже на 13-й хвилині зумів відзначитися результативним дією. Українець асистував Серхіо Агуеро, коли той забивав гол. Рахунок, таким чином, став 2:0 на користь «містян». У другому таймі Зінченко знову асистував партнерові, на цей раз Рахіму Стерлінгу, який встановив остаточний рахунок в матчі - 6:0 на 80-й хвилині.

Нагадаємо, що головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола похвалив Мауріціо Саррі на тлі загальної критики. Гвардіола оцінив зусилля Саррі в Челсі.

До речі, наставник Челсі розповів про майбутній матч з Манчестер Сіті. Він упевнений, що Манчестер Сіті - найкраща команда Європи.

Відзначимо, що наставник Манчестер Сіті задоволений своїми футболістами.

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv