Рафаель Бенітес

Рафаель Бенітес Фото:: Getty Images

У матчі 26-го туру чемпіонату Англії Вулверхемптон і Ньюкасл Юнайтед зіграли внічию з рахунком 1:1.

Рахунок на початку другого тайму відкрив Айзак Хейден, якому асистував Фабіан Шер. Ньюкасл був близький до перемоги, але на 96-й хвилині господарів врятував від поразки Війі Болі з передачі Адама Траоре.

Після матчу Ньюкасл Юнайтед, набравши 25 очок, піднявся на 16-е місце в турнірній таблиці англійської національного чемпіонату. У наступному турі Ньюкасл Юнайтед на своєму полі зіграє з Хаддерсфілдом.

Голи: 0: 1 - 56 Хейден, 1: 1 - 90 Болі.

Вулверхемптон - Руй Патрісіу, Коуді, Болі, Кастро, Беннетт, Діогу Жота (Елдер Кошта, 69), Дендонкер (Іван Кавалейру, 69), Рубен Невеш, Моутінью, Доерті (Траоре, 81), Хіменес.

Ньюкасл - Дубравка, Ласселс, Лежен, Йедлін, Шер, Хейден (Діамена, 86), Рітчі, Лонгстафф, АМСУ (Альмірон, 72), Рондон, Перес (Манкільо, 90).

Попередження: Рітчі (44), Діогу Жота (51), Шер (51), Ласселс (68).

Відзначимо, що Нант вилучив з використання дев'ятий номер в пам'ять про Салу.

До слова, Нант випустив зворушливий ролик в пам'ять про Салу.

Більше новин - у свіжому випуску Футбол NEWS!

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv