У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів італійська Рома обіграла португальський Порту з рахунком 2: 1. Зустріч відбулася в Римі на стадіоні Олімпіко.

Рахунок був відкритий на 70-й хвилині, відзначився Ніколо Дзаньоло. Гольовою передачею в цьому епізоді відзначився Едін Джеко. Через кілька хвилин Дзаньоло оформив дубль. Хавбек збільшив перевагу римського клубу, добивши м'яч у порожні ворота після удару Джеко в штангу. Але на 79-й хвилині найважливіший для гостей гол забив Адріан Лопес з пасу Тікіньо.

Матч-відповідь Порту - Рома відбудеться шостого березня.

Рома - Порту 2:1

Голи: 1: 0 - 70 Дзаньоло, 2: 0 - 76 Дзаньоло, 2: 1 - 79 Адріан.

Рома - Міранте, Манолас, Коларов, Флоренці, Фасіо, Крістанте, де Россі, Дзаньоло (Сантон, 87), Пеллегріні (Нзонзі, 83), Ель-Шаараві (Клюйверт, 90), Джеко.

Порту - Касільяс, Феліпе, Теллес, Едер Мілітао, Пепе, Отава (Ернані, 84), Данилу Перейра, Фернандо (Андре Перейра, 76), Еррера, Браімі (Адріан, 68), Соарес.

Попередження: Еррера (74), Ель-Шаараві (88).

Нагадаємо. що «Рома» напередодні зіграла внічию з «Міланом». Обидві команди борються за місце в Лізі чемпіонів.

Додамо, що «Ювентус» оголосив про підписання Мартіна Касереса. Футболіст вже втретє перейшов в стан «Старої Синьйори».

До слова, відеоогляд матчу між «Ювентусом» і «Пармою» ви можете подивитися тут.

Більше новин - у свіжому випуску Футбол NEWS!

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv