Тоттенхем Хотспур в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів завдав поразки дортмундської Боруссії. Зустріч, що проходила на стадіоні Уемблі, завершилася з рахунком 3: 0 на користь господарів.

У першому таймі суперники не зуміли відкрити рахунок, але відразу після перерви Сон Хин Мін вивів Тоттенхем вперед. Корейська форвард замкнув навісну передачу Яна Вертонгена. Ще два м'ячі лондонці забили в кінцівці. На 83-й хвилині Вертонген виявився на позиції центрфорварда і в дотик пробив після навісу з флангу. А крапку в матчі на 86-й хвилині поставив Фернандо Льоренте, точно пробив головою після кутового.

Зустріч у відповідь відбудеться 5 березня в Дортмунді.

Тоттенхем - Боруссія Д 3:0

Голи: 1: 0 - 47 Сон Хин Мін, 2: 0 - 83 Вертонген, 3: 0 - 86 Льоренте.

Тоттенхем - Льоріс, Санчес, Фойт, Вертонген, Алдервейрелд, Лукас Моура (Льоренте, 84), Сіссоко (Ваньяма, 90), Уінкс, Еріксен, Орье, Сон Хин Мін (Ламела, 90).

Боруссія Д - Бюркі, Топрак, Діалло, Хакимі, Загаду (Шмельцер, 77), Гетце, Санчо (Геррейро, 88), Дауд, Вітцель, Пулішіч (Бруун Ларсен, 88), Ділейні.

Попередження: Орье (12), Ділейні (53).

Нагадаємо, що Тоттенгем не зміг вийти у фінал Кубка англійської ліги. У серії пенальті «шпори» поступилися Челсі.

Відзначимо, Почеттіно не виключив, що покине Тоттенгем наступного літа. Навіть незважаючи на довгостроковий контракт, аргентинець не впевнений у своєму майбутньому.

До речі, Харрі Кейн готовий повернутися на поле раніше терміну, щоб допомогти команді.

Більше новин - у свіжому випуску Футбол NEWS!

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv