У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Аякс брав Реал. Зустріч команд відбулася на стадіоні Йохан Кройф Арена в Амстердамі і завершилася з рахунком 2: 1 на користь мадридського клубу.

На 37-й хвилині захисник Аякса Ніколас Тальяфіко забив гол у ворота Реала, однак після перегляду відеоповтору головний арбітр зустрічі Дамір Скоміна відмінив взяття воріт. На 60-й хвилині нападник Реала Карім Бензема відправив у ворота амстердамської команди м'яч. Гол у відповідь послідував через 15 хвилин - автором забитого м'яча став півзахисник Аякса Хакім Зіеш. На 87-й хвилині переможний гол Реала забив вийшов на заміну півзахисник Марко Асенсио. Матч-відповідь Реал »- Аякс відбудеться п'ятого березня.

Аякс - Реал Мадрид 1:2

Голи: 0:1 - 60 Бензема, 1:1 - 75 Зіеш, 1:2 - 87 Асенсио.

Аякс - Онана, Блінд, де Лігт, Тальяфіко, Мазрауі, ван де Бек, Зіеш, Нерес, де Йонг, Тадич, Шене (Дольберг, 73).

Реал Мадрид - Куртуа, Начо, Регілон, Карвахаль, Рамос, Кроос, Каземіро, Бейл (Васкес, 61), Модріч, Вінісіус Жуніор (Діас, 81), Бензема (Асенсио, 73).

Попередження: Зіеш (53), Регілон (69), Васкес (83), Рамос (89).

Варто відзначити, що раніше Марсело особисто прокоментував можливість зміни клубної прописки. Футболіст може покинути Реал тільки за однієї умови.

До слова, фанати Атлетіко познущалися з пам'ятною табличкою Куртуа напередодні дербі з Реалом. Вони не можуть йому пробачити перехід в Реал.

До речі, Реал має намір придбати молодого таланта Роми.

Більше новин - у свіжому випуску Футбол NEWS!

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv