Динамо Киев

Динамо Киев

На стадії 1/16 фіналу Ліги Європи Динамо протистояло Олімпіакосу. Матч пройшов в Греції на стадіоні Караїскакіс і закінчився з рахунком 2:2.

Вже на дев'ятій хвилині Ахмед Хассан відкрив рахунок в матчі з передачі Константіноса Фортуніс. На 19-й Кендзьора подарував м'яч Фортуніс, Костас обіграв Бойко, але потім простив киян, не потрапивши по порожніх воротах. Зрівняв рахунок Буяльський. Кендзера в падінні зробив передачу в центр штрафного і Віталій з 10 метрів вразив ворота греків. Після забитого гола перевага була вже на боці Динамо. Але все з ніг на голову перевернув Жив Діаш під кінець першого тайму. Футболіст приголомшливим ударом метрів з 35 відправив м'яч точно в кут. Проте, команда Олександра Хацкевича зуміла зрівняти рахунок. На 89 хвилині Беньямін Вербич після скидки Віктора Циганкова переграв Жозе Са.

Матч-відповідь між командами відбудеться 21-го лютого на стадіоні Олімпійський у Києві.

Олімпіакос - Динамо 2:2

Голи: 1:0 - 9 Хассан, 1:1 - 27 Буяльський, 2:1 - 40 Жив Діаш, 2:2 - 89 Вербич.

Олімпіакос - Жозе Са, Сіссе, Цімікас, Мерья, Вукович, Фортуніс (Натхо, 69), Камара, Поденсе (Хрістодулопулос, 81), Гільєрме, Жив Діаш (Масурас, 86), Хассан.

Динамо - Бойко, Бурда, Миколенко, Кендзьора, Шабанов, Буяльський, Шапаренко (Гармаш, 82), Вербич, Шепелев, Циганков, Фран Сіль (Русин, 82).

Попередження: Камара (32), Поденсе (58), Вербич (74), Кендзьора (90).

До слова, бразильський легіонер киян Че Че зазначив, що під час зборів у нього налагодилися зв'язки з партнерами по команді.

Також відзначимо, що за лідером Динамо Віктором Циганковим стежили скаути клубу з Бундесліги. Селекціонери не вразились грою футболіста.

Більше новин - у свіжому випуску Футбол NEWS!

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv