Тарас Степаненко

Тарас Степаненко Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

Донецький Шахтар у першому офіційному матчі 2019 року в четвер, 14 лютого, грає з німецьким Айнтрахтом в рамках 1/8 фіналу Ліги Європи. Підопічні Паулу Фонсека борються з представником Бундесліги на поле стадіону Металіст в Харкові. Рахунок 1: 1.

На 11-й хвилині головний рефері матчу Ентоні Тейлор прийняв неоднозначне рішення. У дебюті поєдинку півзахисник «гірників» Тарас Степаненко отримав червону картку. Примітно, що гравець всього двічі сфолив за десять хвилин, що, на думку арбітра, заслуговувало видалення.

До речі, видалення Тараса - це не найшвидше видалення гравців українських клубів в єврокубках.

Онлайн трансляція матчу Шахтар - Айнтрахт на нашому сайті.

Більше новин - у свіжому випуску Футбол NEWS!

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv