Донецький Шахтар у рамках першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи в Харкові брав франкфуртський Айнтрахт.

Божевільний початок зустрічі від обох команд. Спершу Мартін Хінтереггер вже на сьомій хвилині відкрив рахунок в матчі після подачі зі штрафного. Через дві хвилини Марлос реалізував пенальті за фол проти Мораеса. Після перерви Філіп Костич вивів німецький клуб вперед. Гравець чудово скористався фланговою передачею Луки Йовіча. Вже на 68 хвилині команда Паулу Фонсека відігралася завдяки зв'язці Тайсона і Мораеса. Жуніор відмінно побачив забіг партнера і вчасно віддав пас, а Тайсон класно поклав м'яч у кут воріт.

До речі, в цьому поєдинку дебютував новачок команди - Манор Соломон. Матч-відповідь відбудеться 21 лютого.

Шахтар - Айнтрахт 2:2

Голи: 0:1 - 7 Хінтереггер, 1:1 - 9, пенальті Марлос, 1:2 - 50 Костич, 2:2 -67 Тайсон.

Шахтар - Пятов, Кривцов, Бутко, Хочолава, Ісмаїлі, Коваленко (Малишев, 81), Алан Патрік, Марлос (Соломон, 69), Тайсон, Степаненко, Мораес (Болбат, 90).

Айнтрахт - Трапп, Ндіка, Хінтереггер, да Кошта, Хасебе, Фернандес (де Гузман, 82), Гачіновіч Костич, Роде (Віллемс, 46), Ребич, Йович.

Попередження: Степаненко (6), Фернандес (19), Кривцов (76), Гачіновіч (84).

Вилучення: Степаненко (11).

Згадаймо також і попереднє протистояння Шахтаря з Айнтрахтом - ретроспектива від телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2».

Більше новин - у свіжому випуску Футбол NEWS!

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv