Ліверпуль

Ліверпуль

Напередодні, 19-го лютого, Ліверпуль і Баварія розписали мирову в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. За два тайми команди так і не зуміли забити - 0:0.

Розмочити рахунок футболісти обох команд могли ще в першому таймі. Особливо близькі до голів були господарі - «мерсисайдці» створювали моменти біля воріт суперника, однак реалізація залишала бажати кращого. Зокрема, стовідсоткові шанси відкрити рахунок не використали двоє гравців Ліверпуля - Садіо Мане і Жоель Матіп.

Так, на 33-й хвилині Мане не зміг скористатися вдалим відскоком і з кількох метрів вдарив повз ворота.

Пізніше, на 40-й хвилині, Матіпу забракло влучності і крапельки удачі, щоб замкнути передачу з флангу.

Повний відеоогляд матчу Ліверпуль - Баварія можна подивитися, перейшовши за цим посиланням.

Відзначимо, що гравець Ліверпуля може перейти в Тоттенгем. Футболіст може дістатися лондонцям безкоштовно.

Раніше повідомлялося, що Ювентус хоче купити зірку Ліверпуля.

Більше новин - у свіжому випуску Футбол NEWS!

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv