Массіміліано Аллегрі

Массіміліано Аллегрі Фото:: Getty Images

Головний тренер Ювентуса Массіміліано Аллегрі прокоментував поразку в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з мадридським Атлетіко.

- Гірше, ніж у другому таймі, ми зіграти не могли. Розуміли, що Атлетіко не дасть нам зіграти добре, але не зуміли адаптуватися і були покарані. У Турині буде непросто. Нам треба буде провести великий матч, але я як і раніше впевнений.

Другий тайм вийшов жахливим, бо ми допустили помилку, коли дозволили супернику втягнути себе в його гру. Атлетіко дуже добре вміє робити так, що гра протікає без ударів по воротах. Зараз у нас буде шанс все змінити, і ми повинні зберігати віру.

Ми не втратили шансів після домашньої поразки 0: 3 від Реала в минулому сезоні, зберігаємо шанси і зараз. Треба якомога швидше забути цю поразку і постаратися зіграти в Турині краще, тому що в матчах з такою командою, як Атлетіко, будь неточний пас призводить до проблем.

Матч-відповідь Ювентус - Атлетіко відбудеться 12 березня в Туріні.

Також на сайті була доступна текстова трансляція поєдинку.

Дивись також повний розклад матчів плей-офф Ліги чемпіонів.

Дивись огляд матчу Атлетіко - Ювентус!

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv