Шальке

Шальке

Напередодні в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Шальке на своєму полі поступився Манчестер Сіті. Перебуваючи в більшості і ведучи в рахунку, гельзенкірхенська команда упустила перемогу - 2:3.

Обидва результативні удари Шальке на свій рахунок записав Набіль Бенталеб. У першому таймі алжирець реалізував два одинадцятиметрових удари, вивівши тим самим свою команду вперед.

Таким чином, Набіль Бенталеб став другим гравцем в історії найпрестижнішого клубного турніру Європи, якому вдалося забити два голи з пенальті за перші 45 хвилин зустрічі. До цього подібне звершення підкорилося лише Ліонелю Мессі - в 2012-му році в матчі проти Мілана.

Нагадаємо, своїми враженнями від матчу з Ман Сіті поділився Доменіко Тедеско. Наставник Шальке заявив, що пропускати наприкінці поєдинку дуже боляче.

Також згадаємо, що Ман Сіті пробився до чвертьфіналу Кубка Англії. Зінченко відіграв весь матч.

До вашої уваги - відеоогляд матчу Шальке - Манчестер Сіті!

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv