Шахтар

Шахтар

Напередодні, 22-го лютого, Шахтар покинув єврокубки - в матчі-відповіді 1/16 Ліги Європи «гірники» поступилися Айнтрахту з рахунком 1:4. Перша зустріч команд, яка відбулася в Україні, завершилася бойовою нічиєю - 2: 2.

Втім, результат даного протистояння міг бути зовсім іншим. Програючи по ходу поєдинку, гравці Шахтаря щосили намагалися змінити ситуацію і боролися до кінця. Відігравши один м'яч, «гірники» продовжили йти вперед і створювали моменти. Однак м'яч зрадницьки не хотів летіти у ворота Айнтрахта.

Зокрема, двічі від пропущених голів німців врятував каркас їх воріт. Спочатку, на 70-й хвилині, не пощастило Марлосу - надпотужний удар півзахисника Шахтаря з-за меж штрафного майданчика завершився влучанням у поперечину.

Пізніше, на 79-й хвилині, все та ж поперечка завадила відзначитися голом Тайсону - бразилець ударом головою замикав навіс Сергія Болбата з правого флангу.

Додамо, що своїми емоціями від матчу з Айнтрахтом поділився Паулу Фонсека. Крім усього іншого, наставник Шахтаря розповів про причини поразки своєї команди.

Також результат поєдинку прокоментував Давид Хочолава.

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv