Робін Патрік Ольсен

Робін Патрік Ольсен Фото:: Getty Images

У матчі 25 туру Серії А Рома навідалася в гості до Фрозіноне, який є одним з аутсайдерів італійської першості.

Вже на п'ятій хвилині зустрічі господарі відкрили рахунок в матчі. Не обійшлося без грубої помилки голкіпера «вовків». Все почалося з того, що Нзонзі віддав неточний пас партнеру поблизу власного штрафного. Потім м'яч перехопив півзахисник Фрозіноне Каміло Чіано і з-за меж штрафного наважився на удар. Воротар гостей замість того, щоб перевести удар на кутовий, примудрився перевести його ... в сітку власних воріт. Після сейва голкіпера м'яч по хитромудрій траєкторії залетів у ворота.

У підсумку, Рома зуміла перемогти Фрозіноне - 2:3. Вирішальний м'яч на останній хвилині матчу забив Едін Джеко.

Нагадаємо, що Саррі може повернутися в Серію А. Спеціалістом зацікавилися на батьківщині.

Один з претендентів на Саррі - Рома. Спеціаліст прокоментував інформацію про переговори з італійським клубом.

Відзначимо, що 19-річний гравець Роми вписав своє ім'я в історію Ліги чемпіонів.

Дивіться огляд матчу Фрозіноне - Рома:

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv