Луїс Суарес

Луїс Суарес Фото:: Getty Images

У матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубка Іспанії Реал приймав Барселону. Перший матч завершився нічиєю 1: 1, а ось в поєдинку на Сантьяго Бернабеу каталонці розгромили господарів з рахунком 3: 0.

Дубль оформив Луїс Суарес. Спочатку форврад відправив перший м'яч у ворота Реала на 50-й хвилині зустрічі. На 69-й хвилині захисник мадридської команди Рафаель Варан забив гол у власні ворота. Через 4 хвилини головний арбітр призначив пенальті у ворота «вершкових», який успішно реалізував Суарес.

Реал Мадрид - Барселона 0:3

Голи: 0: 1 - 50 Суарес, 0: 2 - 69, автогол Варан, 0: 3 - 73, пенальті Суарес.

Реал Мадрид - Навас, Варан, Регілон, Карвахаль, Рамос, Модріч, Каземіро (Вальверде, 75), Васкес (Бейл, 68), Кроос, Вінісіус Жуніор (Асенсио, 81), Бензема.

Барселона - тер стегон, Лангле, Піке, Альба, Серджіо Роберто, Ракітіч, Бускетс (Артур, 86), Дембеле (Коутіньйо, 75), Нельсон Семеду, Мессі, Суарес (Відаль, 78).

Попередження: Васкес (58), Бускетс (65), Каземіро (72), Нельсон Семеду (81).

Відзначимо, що напередодні матчу наставник Реала Сантьяго Соларі заявив, що його команда не боїться Ліонеля Мессі.

До слова, Ліонель Мессі очолив список кращих дріблерів топ-чемпіонатів.

До вашої уваги - відеоогляд матчу Ліги чемпіонів Ліон - Барселона.

Підписуйся на телеканали «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv