Ромелу Лукаку

Ромелу Лукаку Фото:: Getty Images

У матчі 29-го туру англійської Прем'єр-ліги Манчестер Юнайтед приймав Саутгемптон. Зустріч пройшла в Манчестері на стадіоні Олд Траффорд і завершилася з рахунком 3: 2 на користь господарів.

Автором першого гола став захисник Саутгемптона Янн Валері, який відзначився на 26-й хвилині. На початку другого тайму рахунок зрівняв хавбек Манчестер Юнайтед Андреас Перейра.

Через шість хвилин нападник Ромелу Лукаку вивів «червоних дияволів» вперед. В середині другої половини півзахисник «святих» Джеймс Уорд-Праус зробив рахунок 2: 2. Перемогу господарям приніс Лукаку, який відправив м'яч у ворота гостей на 88-й хвилині.

Манчестер Юнайтед - Саутгемптон 3:2

Голи: 0:1 - 26 Валері, 1:1 - 53 Перейра, 2:1 - 59 Лукаку, 2:2 - 75 Уорд-Проуз, 3:2 -88 Лукаку.

Манчестер Юнайтед - Де Хеа, Лінделеф, Смоллінг, Шоу, Янг, Перейра (Фред, 82), Погба, Мактоміні, Санчес (Діогу Далот, 52), Лукаку, Решфорд.

Саутгемптон - Ганн, Бертран, Беднарек, Вестергор, Валері, Хейбьерг, Ромеу, Редмонд, Уорд-Проуз, Йосіда (Галлахер, 90), Остін (Армстронг, 63).

Попередження: Бертран (39), Лукаку (89).

Нагадаємо, що відеоогляд матчу Ліги чемпіонів МЮ - ПСЖ доступний за посиланням. Парижани зробили вагому заявку на чвертьфінал.

До речі, Уле Гуннар Сульшер встановив рекорд АПЛ за кількістю очок, зароблених в перших десяти поєдинках біля керма команди. Спеціаліст заробив 26 очок.

Також додамо, що в останньому турі АПЛ Манчестер Юнайтед зіграв внічию з Ліверпулем.

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv