Игуаин

Игуаин Фото:: Твиттер Челси

Челсі в рамках 29-го туру відправився в гості до передостанньої команди чемпіонату - Фулгему.

На 21-ій хвилині гостям вдалося відкрити рахунок. Гонсало Ігуаїн закінчив атаку, в якій взяли участь Аспілікуета і Вілліан - 0:1.

Вже через сім хвилин Фулгем зрівняв рахунок. Чемберс замкнув передачу Бабеля і на табло загорілися - 1:1

Лише через чотири хвилини Жоржиньо знову вивів «пенсіонерів» вперед точним пострілом в праву від себе дев'ятку - 1:2.

Челсі здобув важливу перемогу в боротьбі за ТОП-4 і впритул наблизився до Арсеналу, який йде п'ятим.

Наступний матч для підопічних Саррі відбудеться в рамках Ліги Європи. У найближчий четвер на Стемфорд Брідж навідається київське Динамо.

Фулгем - Челсі 1:2
Голи: Чамберс, 28 - Ігуаїн, 20, Жоржина, 31

Фулгем: Ріко - Одоі, Нордтвейт, Рим, Брайан - Чамберс, МакДональд (Ангісса, 62) - Бабель (Айіте, 71), Керні (Вьетто, 80), Р. Сессеньон - Мітровіч.

Челсі: Аррісабалага - Аспілікуета, Рюдігер, Крістенсен, Емерсон - Канте, Жоржиньо (Ковачич, 68), Барклі (Лофтус-Чик, 78) - Вілліан, Ігуаїн, Азар (Педро, 74).

Попередження: Чамберс, МакДональд - Жоржиньо.

Відзначимо, що Челсі покарав Кепу за його поведінку. Іспанця позбавили тижневої зарплати, а кошти передали в благодійний фонд Chelsea Foundation.

Нагадаємо, Олександр Зінченко - найкращий гравець матчу Челсі - Манчестер Сіті, за оцінками WhoScored.

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv