Лига чемпионов

Стали відомі перші учасники чвертьфінальних матчів Ліги чемпіонів.

Тоттенгем обіграв Боруссію за сумою двох матчів з рахунком 4:0. Аякс після домашньої поразки від Реала раззгроміл мадридців на виїзді. МЮ в неймовірному стилі відіграв дефіцит в два м'ячі після домашнього матчу і пройшов ПСЖ. Порту в доданий час зломив опір Роми. Ювентус відіграв два голи дефіциту після першого матчу завдяки хет-трику Роналду. Манчестер Сіті за допомогою Зінченка розправився з Шальке. Барселона розгромила Ліон. Ліверпуль в гостях впорався з Баварією. Вперше за десять років чотири англійських команди вийшли в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Жеребкування 1/4 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться 15 березня в Ньоні. Жеребкування повністю відкрита, сіяних і несіяних команд немає, а клуби з однієї національної асоціації можуть виявитися в одній парі. Команда, яку в кожній парі дістануть першою, проведе перший чвертьфінальний матч на своєму полі.

Відзначимо, що відразу після закінчення жеребкування 1/4 фіналу відбудеться жеребкування 1/2 фіналу Перші матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів відбудуться 9-10 квітня, а матчі-відповіді - 16-17 квітня.

Чинним володарем титулу є Реал.

Варто відзначити, що на захисника Аякса претендують відразу три клуби. Примітно, що амстердамці його підписали перед стартом поточного сезону.

До слова, у Реала матч пропустить Серхіо Рамос, який зізнався, що обнулив свої жовті картки. УЄФА не проігнорував цей вислів і виписав захиснику дискваліфікацію.

Керівництво Реала прийняло рішення щодо майбутнього одного з лідерів команди.

Підписуйся на телеканали «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv