Сантьяго Соларі

Напередодні, 5-го березня, в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Аякс на Сантьяго Бернабеу розгромив Реал - 1:4. Тріумфу команда Еріка тен Хага домоглася завдяки голам Зіеша, Нереса, Тадича та Шене.

Втім, «вершкові» мали всі шанси завершити поєдинок з іншим рахунком.

У дебюті зустрічі забійний момент мав Варан, який ударом головою завершував прострільну передачу Васкеса. Однак, на шляху до голу стала поперечина воріт Аякса.

На 29-ій хвилині Бейл змінив травмованого Васкеса. До того моменту Реал поступався - 0:2. Валлієць вийшов на поле і на 42-й хвилині створив відмінний шанс скоротити відставання в рахунку. Гарет вбіг до штрафного з флангу і спробував перекинути Онана. Якби не стійка воріт, мадридці могли піти на перерву з рівним рахунком в двоматчевому протистоянні.

На 83-ій хвилині мадридці «горіли» з великим рахунком, проте помилка де Йонга могла дати господарям шанс скоротити відставання. Модріч відібрав м'яч у голландця, не поскупився і покотив в центр на Бензема, який в найвідповідальніший момент послизнувся і не зміг нанести удар по воротах. Добивання Бейла парирував Онана.

Другий гол Аякса вийшов особливо красивим. Тадич виконав фінт Зідана і віддав своєчасний пас на Нереса.

Остаточно добив Реал чудовий штрафний у виконанні Шоне. Ефектна точка від Аякса.

Нагадаємо, що Мілан відмовився продавати свого футболіста в Реал.

Відеоогляд матчу-відповіді 1/8 Ліги чемпіонів Реал - Аякс:

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv