Виктор Леоненко

Експерт програми Великий футбол Віктор Леоненко поділився думками про матч Челсі - Динамо.

- Кого хвилює, скільки вийшло в стартовому складі Динамо українців? Головне, що вони перегоріли. Вони били в аут і не могли віддати передачу. Динамівці дивилися, як грає Челсі.

Сподобалося, що в другому таймі відрізками кияни пресингували. Але лондонці їм це дозволили. У першому голі груба помилка Кендзьори, який робив офсайд. У Русина було завдання чіплятися за м'яч. Але коли у тебе день відбору, атакувати складно. Але я не знаю, за що лаяти киян. Челсі просто виявився сильнішим.

Відзначимо, що Даріо Срна розповів про те, який внесок в успіхи Шахтаря внесли Рінат Ахметов і Мірча Луческу.

Також гравець розповів, що для нього Шахтар буде завжди головним клубом, навіть якби він виступав за Ювентус.

Вісім місяців хорват пропустив через дискваліфікацію. У цей період Срна працював як Роккі Бальбоа заради повернення на поле.

Дивіться авторську програму Олександра Денисова «Великий футбол» на каналі «Футбол 1» в прямому ефірі щонеділі о 21:20!

Підписуйся на телеканали «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv