Михайло Метревелі

Експерт програми Великий футбол Михайло Метревелі поділився думкою про матч Шахтар - Карпати.

- В атаці Карпати грають дуже пристойно, а в обороні - огидно. Коли вони налагодять баланс, то це буде команда першої «шістки». У матчі проти Шахтаря львів'яни навіть мали перевагу в деяких відрізках.

Майкону явно пішла на користь перерва, коли він був на лавці запасних. У зв'язку з цим потрібно віддати належне Фонсеці, який включив педагогічні навички. У матчі проти Карпат Майкон виглядав гідно, але для бразильців все одно потрібен ще час для адаптації.

Відзначимо, що Даріо Срна розповів про те, який внесок в успіхи Шахтаря внесли Рінат Ахметов і Мірча Луческу.

Також гравець розповів, що для нього Шахтар буде завжди головним клубом, навіть якби він виступав за Ювентус.

Вісім місяців хорват пропустив через дискваліфікацію. У цей період Срна працював як Роккі Бальбоа заради повернення на поле.

Дивіться авторську програму Олександра Денисова «Великий футбол» на каналі «Футбол 1» в прямому ефірі щонеділі о 21:20!

Підписуйся на телеканали «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv