Мессі і Суарес

Мессі і Суарес Фото:: Getty Images

Барселона не зуміла забезпечити собі комфортну перевагу після гостьового матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з Ліоном, зігравши 0: 0. Питання про те, хто вийде в чвертьфінал вирішувалося на Камп Ноу. Вже за підсумками першого тайму голи Мессі і Коутиньо створили каталонцям потрібний заділ, щоб відчувати себе спокійно. Гол Тусара на кінець години гри знову повернув інтригу в протистояння. Однак другий гол Мессі і точний удар Піке з різницею в три хвилини зняли всі питання про учасника чвертьфіналу, а Усман Дембеле поставив крапку - 5:1.

Барселона - Ліон 5:1

Голи: Мессі, 17 (пен.), Коутіньо, 31, Мессі, 78, Піке, 81, У.Дембеле, 86 - Тусар, 58

Барселона: тер Штеген, Ленгле, Піке, Альба, Артур (Відаль, 74), Бускетс, Коутіньо (У.Дембеле, 70), Роберто (Семеду, 83), Ракитич, Суарес, Мессі

Ліон: Лопеш (Горжлен, 34), Дюбуа, Денайер, Марсело, Марцал, Менді (Максвелл Корне, 77), Тусар, НДомбеле, М.Дембеле, Депай (Траоре, 73), Фекір

Попереджені: Ленгле, 49 - Марцано, 33, М.Дембеле, 45 + 4

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv