Роберт Левандовські

Роберт Левандовські Фото:: Getty Images

Напередодні, 13-го березня, в матчі-відповіді 1/8 Ліги чемпіонів Ліверпуль обіграв Баварію з рахунком 3:1. Таким чином, мерсисайдці завоювали путівку в чвертьфінал турніру, а мюнхенці залишилися ні з чим.

У дебюті поєдинку стався неоднозначний епізод, що породив безліч суперечок. Так, на 10-ій хвилині Роберт Левандовскі отримав шанс вийти сам на сам з голкіпером Ліверпуля, уникнувши офсайду. У свою чергу, захисник мерсисайдців Вірджіл ван Дейк не став здаватися без бою і нав'язав боротьбу польському супернику, пресингуючи його ззаду. В результаті Левандовскі опинився на газоні, сигналізуючи про порушення правил зі сторони голландця.

Гравці та вболівальники Баварії вимагали від головного судді матчу пенальті, проте той був непохитний, наказавши продовжувати гру. Примітно, що рефері навіть не вдався до допомоги системи відеопоторов (VAR).

Раніше один з лідерів Ліверпуля Садіо Мане розповів про те, наскільки велике бажання Ліверпуля завоювати чемпіонський титул АПЛ. Сенегалець наголошує на важливості цього досягнення.

Відзначимо, що Баварія влітку розраховує підсилити атаку за допомогою форварда з чемпіонату Франції.

Дивись огляд матчу Баварія - Ліверпуль:

Підписуйся на телеканали «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv