Джорджиньо Вейналдум

Джорджиньо Вейналдум Фото:: Getty Images

Напередодні, 13-го березня, в матчі-відповіді 1/8 Ліги чемпіонів Ліверпуль обіграв Баварію з рахунком 3:1. Таким чином, мерсисайдці завоювали путівку в чвертьфінал турніру, а мюнхенці залишилися ні з чим.

У другому таймі стався епізод, який заслуговує детального вивчення. Так, на 65-й хвилині захисник Баварії Хаві Мартінес наступив на ступню хавбека Ліверпуля Джорджиньо Вейналдума, який лежав на газоні.

Головне питання в тому, чи був цей епізод випадковістю. Мабуть, точну відповідь може дати тільки сам Хаві Мартінес.

Раніше один з лідерів Ліверпуля Садіо Мане розповів про те, наскільки велике бажання Ліверпуля завоювати чемпіонський титул АПЛ. Сенегалець наголошує на важливості цього досягнення.

Крім цього, Ліверпуль хотів би підсилити лінію півзахисту. Боси мерсисайдців вже пригледіли кандидата на трансфер.

Відзначимо, що Баварія влітку розраховує підсилити атаку за допомогою форварда з чемпіонату Франції.

Дивись огляд матчу Баварія - Ліверпуль:

Підписуйся на телеканали «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv