Динамо - Челсі

Динамо - Челсі Фото:: Getty Images

Київське Динамо розгромно поступилося лондонському Челсі в матчі-відповіді 1/8 Ліги Європи - 0:5.

Перший м'яч був забитий вже на п'ятій хвилині. Вілліан подав зі штрафного, Хадсон-Одоі скинув на Жиру, який без опору поцілив у ворота Бойка - 0:1.

На 32-ій хвилині Жиру скористався чудовим пасом зліва від Маркоса Алонсо і вколотив м'яч у ворота Бойка - 0:2.

Під завісу першого тайму Маркос Алонсо довів рахунок до розгромного. Іспанець проштовхнув м'яч у сітку після прострілу Хадсона-Одоі з правого флангу - 0:3.

На 59-ій хвилині Жиру оформив хет-трик. Француз головою переправив м'яч у ворота після навісу Вілліана зі штрафного - 0:4. Дев'ятий гол для Олів'є в турнірі.

На 78-ій хвилині Жиру віддав нас на Хадсона-Одоі, який легко втік від Кендзьори та розібрався з Бойком - 0:5.

Динамо припиняє єврокубкову кампанію розгромною поразкою від Челсі. Загальний рахунок двоматчевого протистояння - 0:8.

Динамо - Челсі 0:5
Голи: Жиру, 5, 32, 59, Алонсо, 45 + 1, Хадсон-Одоі, 78

Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко - Сидорчук (Че Че, 65), Шепелев (Андрієвський, 86) - Циганков, Шапаренко, Сідклей (Смирний, 81) - Гармаш.

Челсі: Аррісабалага - Дзаппакоста (Аспілікуета, 69), Рюдігер, Крістенсен, Алонсо - Канте (Жоржиньо, 66), Ковачич, Лофтус-Чик - Хадсон-Одоі, Жиру, Вілліан (Педро, 74).

Попередження: Миколенко - Аспілікуета.

Як розвивалися події в матчі Динамо - Челсі можна прочитати тут. Представляємо онлайн матчу Ліги Європи.

Нагадаємо, Саррі залишився незадоволений якістю газону на НСК Олімпійський. Він упевнений, що гравці ризикують через це отримати травми.

Відзначимо, що Челсі конфліктує з Конте, попри те, що тренер покинув клуб минулого літа. Лондонці та італійський тренер звинувачують один одного.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv