Обамеянг

Обамеянг Фото:: Getty Images

Арсеналу в матчі-відповіді Ліги Європи вдалося відігратися після гостьової поразки від Ренна (3:1) і пройти у чвертьфінал турніру.

Підопічним Емері в матчі-відповіді необхідно було забивати мінімум два м'ячі та не пропускати. «Каноніри» взялися за справу вже на п'ятій хвилині. Обамеянг відзначився після пасу Ремзі - 1:0.

Через десять хвилин Арсенал рахунок подвоїв. На цей раз Обамеянг виступив в ролі асистента для Мейтленда-Найлза - 2:0.

Третій м'яч у ворота французької команди забив герой поєдинку - Обамеянг. Форвард «канонірів» вколотив м'яч у порожні ворота після прострілу Колашинаца - 3:0.

Арсенал проходить у чвертьфінал Ліги Європи, обігравши Ренн із загальним рахунком - 4:3.

Арсенал - Ренн 3:0
Голи: Обамеянг, 5, 72, Мейтленд-Найлз, 15

Арсенал: Чех - Мустафі, Косельні, Монреаль, Колашинаць - Ремсі (Торрейра, 88), Джака - Мейтленд-Найлз, Озіл (Мхітарян, 70), Обамеянг - Ляказетт (Івобі, 70)

Ренн: Коубек - Траоре, да Сілва, Мешер, Бенсебаіні - Буріжо, Андре (Леа силіку, 79), Греньє (Юну, 70), Сарр - Бен Арфа, Ньянг

Попередження: Ляказетт, Обамеянг, Мхітарян, Колашинаць - Мешер, Греньє, Буріжо, Траоре

Нагадаємо, Месут Озіл ощасливив юного кенійського вболівальника. Німця зворушила фотографія хлопчика.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv