Стали відомі всі учасники чвертьфінальних матчів Ліги Європи.

Челсі обіграв Динамо за сумою двох матчів з рахунком 8:0. Зальцбург після домашньої поразки від Наполі (3:0) зумів обіграти італійців в рідних стінах (3:1), але виїзний гол підопічних Анчелотті дозволив їм пройти далі. Валенсія пройшла Краснодар із загальним рахунком - 3:2. Айнтрахт обіграв Інтер на виїзді та гарантував собі прохід в наступну стадію. Арсенал зумів відігратися після виїзних 3:1 проти Ренна. На своєму полі підопічні Емері забили французам три м'ячі. Вільяреал спокійно впорався з Зенітом. Славія в додатковий час обіграла Севілью, а Бенфіка - Динамо Загреб.

Жеребкування 1/4 фіналу Ліги Європи відбудеться 15 березня в Ньоні. Жеребкування повністю відкрите, сіяних і несіяних команд немає, а клуби з однієї національної асоціації можуть опинитися в одній парі. Команда, яку в кожній парі дістануть першою, проведе перший чвертьфінальний матч на своєму полі.

Відзначимо, що відразу після закінчення жеребкування 1/4 фіналу відбудеться жеребкування 1/2 фіналу. Перші матчі чвертьфіналу Ліги Європи відбудуться 11 квітня, а матчі-відповіді - 18 квітня.

Чинним володарем титулу є Атлетіко.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv