Олександр Зінченко

Олександр Зінченко Фото:: Getty Images

Сьогодні, 16-го березня, Манчестер Сіті помірявся силами зі Свонсі в рамках чвертьфіналу Кубка Англії. Програючи по ходу поєдинку з рахунком 0:2, «городяни» зуміли відігратися і перемогти - 3:2.

Український гравець Ман Сіті Олександр Зінченко починав даний матч з лави для запасних. На поле футболіст вийшов на 57-ій хвилині і, хоч результативними діями не відзначився, зумів непогано себе проявити.

Авторитетний портал WhoScored поставив Олександру оцінку 6.9, яка стала найкращою серед усіх захисників манчестерської команди.

Пропонуємо вам ознайомитися з результатами жеребкування 1/4 фіналу Лігі чемпіонов. На вболівальників чекають цікаві протистояння.

Нагадаємо, що Олександр Зінченко увійшов до символічної збірної за підсумками тижня в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

За підсумками плей-офф ЛЧ англійські клуби зуміли встановити досягнення, яке їм не підкорялося вже десять років.

Дивись огляд матчу Манчестер Сіті - Шальке:

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv