Протягом двох днів Англія спостерігала за кубковими зустрічами.

Першим автором сенсації став Вулвергемптон. «Вовки» залишили за бортом Манчестер Юнайтед, обігравши манкуніанців з рахунком 2:1.

Близьким до успіху був і Свонсі - після першого тайму зустрічі з Манчестер Сіті валлійці вели в рахунку 2:0. Проте в другій сорокап'ятихвилинці чемпіони Англії знайшли в собі сили переломити хід поєдинку. Підсумок - перемога Ман Сіті з рахунком 3:2.

Порадувати своїх уболівальників з усіх сил намагався Мілволл. Команда, яка займає 20-е місце в турнірній таблиці Чемпіоншипа, була близька до перемоги над представником АПЛ Брайтоном - тріумф вислизнув з рук господарів поля наприкінці другого тайму. Все вирішилося в серії пенальті, де сильнішими виявилися «чайки».

17 березня

Вотфорд - Кристал Пелас 2:1

Голи: Капу, 27, Грей, 79 - Батшуаї, 62

Сіонсі - Манчестер Сіті 2:3

Голи: Граймс, 20, Селіна, 29 - Бернарду Сілва, 69, Нордфельдт (автогол), 78, Агуеро, 88

Вулвергемптон - Манчестер Юнайтед 2:1

Голи: Хіменес, 70, Жота, 76 - Решфорд, 90+5

18 березня

Мілволл - Брайтон 2:2 (4:5 по пен.)

Голи: Пірс, 70, О'Браєн, 79 - Локадія, 88, Марч, 90+5

Згадаймо, що в АПЛ Вест Гем обіграв Гаддерсфілд. «Молотобойці» здійснили божевільний камбек.

Нагадаємо, що Олександр Зінченко увійшов до символічної збірної за підсумками тижня в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

За підсумками плей-офф ЛЧ англійські клуби зуміли встановити досягнення, яке їм не підкорялося вже десять років.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv